Nytt Halarmärke 2013

I och med att vårt lager sinar och nya halarmärken måste införskaffas, har vi i styrelsen tänkt att vi samtidigt försöker fixa åtminstone ett nytt märke för våra medlemmar. Vi ordnade en liten tävling men de enda bidragen som sist och slutligen blev inskickade kom från styrelsen själv, derp..

Därav har vi nu svårt att rösta fram en vinnare inom styrelsen, när alla ändå bara röstar på sitt eget märke! Så på grund av detta tänkte vi att vi ordnar en liten omröstning här på Forward och låter medlemmarna bestämma!

Rösta alltså på det märke som du helst syr fast på din halare inom en snar framtid!

[poll id=”8″]

Det här inlägget postades i Stysse13. Bokmärk permalänken.

2 kommentarer till Nytt Halarmärke 2013

  1. Matte skriver:

    Trust me borde kanske få en kant som är en annan färg än svart. Blir lite mera synligt än bara svart på svart.

Kommentera